Jedeme v tom všichni!

  • 26. června 2019
    14:00
  • Moravské náměstí

Popis akce

Vážené kolegyně a kolegové,

chcete se dozvědět něco o aktuálních trendech v oblasti prevence a léčby závislostí? Zajímá vás jak prakticky funguje sociální práce s lidmi, kteří užívají drogy? Už jste slyšeli o harm reduction? Proč je lepší pomoc a podpora než odsouzení a restrikce? Všechny odpovědi se dozvíte na akci „Jedeme v tom všichni!“, kterou s odkazem na aktivity celosvětového hnutí „Support. Don´t Punish!“ pořádá v Brně Společnost Podané ruce. Návštěvníci se kromě spousty informací mohou těšit na bohatý doprovodný program.

Budeme se na Vás těšit ve středu 26.6.2019 od 14.00 v Brně na Moravském náměstí!

Celé odpoledne pro Vás budou připravena tematicky zaměřená informační stanoviště. V rámci doprovodného programu vystoupí divadlo Druhý Pád se svým úspěšným stand-up kabaretem Homo Addictus, těšit se můžete i na komika Karla Hynka. Vstup na celou akci je zdarma. Večer následuje v Artbaru Druhý Pád na Štefánikově ulici beseda o závislostech s psychology z Terapeutického centra Společnosti Podané ruce, promítání filmu a afterparty.

 Více informací a podrobný program naleznete v příloze nebo na fb stránce události: https://www.facebook.com/events/620917811760672/

Pořadatel

Podané ruce

Načítám mapu…

Sdílení události

Používáte starou verzi internetového prohlížeče. Doporučujeme aktualizovat Váš prohlížeč na nejnovější verzi.

Další info